Het is zomer!!!

Zeilkamp

Zeilkamp zomerweek 2

Wat een prachtige dag is het om de tweede zomerweek in te luiden. Misschien voor de gevorderden zeilers een beetje weinig wind, maar voor alle starters een prima dag om kennis te maken met het zeilen.

Vandaag zijn we begonnen met de kennismaking. Veel spelletjes om elkaar te leren kennen, maar ook een introductie van het leren zeilen. Waar zit je in de boot? Hoe hou je je roer vast? Hoe ga je overstag? En wat is dat eigenlijk? Ondertussen pakken de ervaren zeilers weer op waar ze gebleven waren. Super leuk om weer zoveel bekende gezichten terug te zien!

Op Facebook bekijk je alle foto’s van deze zomerweek. Je komt er via de knop hieronder, ook wanneer je zelf geen Facebook hebt.

Randmeren hoodie

Koop een echte Randmeren trui

Wist je dat we weer een heleboel nieuwe Randmeren hoodies binnen hebben gekregen? In verschillende maten en kleuren. Kom dus vooral even in de winkel kijken of er een leuke voor jou bij zit! Een Randmeren hoodie kost 30 euro. Er zijn ook Randmeren tweede kansjes, je koopt dan een gebruikte hoodie voor een klein prijsje.

Skutsjetocht

Skûtsjetocht

Wil je als achterblijver ook iets leuks beleven deze week? Boek dan een ticket voor de Skûtsjetocht op woensdagochtend of donderdagavond. Een ticket kost 15 euro per persoon.
Vaar mee op ons varend erfgoed uit 1903. In een uur tijd nemen we je mee het Veluwemeer op. Ontdek binnen in het Skûtsje hoe er vroeger geleefd werd, hijs de zeilen of sta aan het roer. Lekker zitten en gewoon genieten mag uiteraard ook.